Baví nás: On-line komunikace

Weby, kampaně, správa profilů

webove-prezentace.jpg

Webové prezentace

Vytváříme koncepce, desing webů a aplikací, s důrazem na správné zobrazení ve všech typech zařízení. Optimalizací získáváme ty nejlepší pozice a dostáváme se až do dlaní vašich zákazníků. Např. pro Město Kroměříž jsme připravili celý koncept turistického webového portálu, zjednodušili redakční systém, implementovali webou aplikaci pro sledování volných parkovacích míst a tím zvýšili návštěvnost stránek i jejich funkčnost.

ppc-kampane.jpg

PPC kampaně

Baví nás získávat okamžitou návštěvnost z vyhledávačů díky PPC. V rámci těchto kampaní realizujeme jejich nastavení a pravidelnou správu. Např. v rámci kampaně Východní Morava - Zdravá destinace se podařilo během 14 dní navýšit zobrazení příspěvků o 1540 % a propagační video kampaně dosáhlo přes 5000 zhlédnutí.

socialni-site.jpg

Sociální sítě

Vybíráme pro vaše potřeby jen nejvhodnější sociální médium, navrhneme strategii, pomůžeme s plněním obsahu i jeho komunikací. Sociální sítě využíváme nejen ke komunikaci se stávajícími zákazníky, ale také jako užitečný marketingový nástroj k získání nových. Vhodně kombinujeme propagaci, PR, direct marketing, virální marketing a podporu prodeje.