Naše specializace

m-ARK je specialistou na marketing cestovního ruchu. Věnuje se tvorbě rozvojových strategií,marketingových koncepcí i komunikačních aktivit pro klienty z veřejné i soukromé sféry. Za kampaně,filmové spoty, speciální prezentace, tiskoviny, katalogy, turistické průvodce či expozice, webové stránky,nebo multimedia získal m-ARK desítky ocenění.

Co nás těší:

  • tur-pruvodce.png
    Nejlepší turistický průvodce
    Agentura m-ARK Marketing a reklama, s.r.o. působí na trhu téměř 25 let (do roku 2006 jako fyzická osoba). Za tu dobu se podílela na zpracování stovek marketingových a kounikačních aktivit pro klienty z celé řady oborů.
  • oceneni.pngJiž 2x si spoty z dílny m-ARK odnesly nejprestižnější ocenění v hlavní kategorii na festivalu Tour Region Film. Jednalo se o snímky „Objevte Východní Moravu” a v roce 2012 o snímek „Olomoucký kraj - Region pro každé období”.
  • snimky.pngDalší desítky snímků v režii m-ARK jako např. „Pálava&Lednicko-valtický areál”, „Slovácko - Svět emocí”, „Východní Morava - jedna destinace, tisíc podob” získaly další ocenění a řada z nich dosahuje desítek tisíc shlédnutí na portálu YouTube.

pruvodce-obalka.png