Proč s námi

Společnost m-ARK Marketing a reklama, s.r.o. působí na trhu téměř 25 let (do roku 2006 jako fyzická osoba RNDr. Ivan Marek). Za tu dobu se podílela na zpracování stovek marketingových a komunikačních aktivit pro klienty z celé řady oborů. Za práce pro své klienty získal m-ARK již více jak 50 ocenění na národních a mezinárodních přehlídkách.

certs.png

 • team.pngNáš tým
  Agentura m-ARK využívá zkušenosti profesionálního týmu zahrnující jak oddělení marketingu pro tvorbu strategií a definování cílů, tak i oddělení grafiky, fota, videa a produkce pro řešení ucelené koncepce materiálů, kampaní a prezentací.
  Vše důležité pod jednou střechou.
 • IvanMarek-small.pngRNDr. Ivan Marek
  ředitel agentury m-ARK Marketing a reklama, s.r.o. Je autorem textů a koncepcí řady propagačních materiálů cestovního ruchu, scénáristou a režisérem desítek filmů, autorem fotografií i multimédií. Je také hlavním řešitelem, spoluautorem kampaní a strategických rozvojových dokumentů i řady odborných prezentací.
 • winacra.pngSledování trendů,
  celostátní působnost
  m-ARK neustále zvyšuje kvalifikaci svého týmu, sleduje nejnovější trendy v oboru a proto je již od roku 1994 členem Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace. V roce 2014 se m-ARK stává členem výběrové celostátní sítě Win-Win a díky tomu rozšiřuje tak svoji působnost v oboru marketingové komunikace i na celém území ČR.