Vydáváme LOOK AT IT MAGAZÍN www.lookatit.cz


lookatit-logo-pozitiv.jpeg
Magazíny LOOK AT IT! Tvoří ucelenou kolekci cestovatelských titulů s krásnými fotografiemi a tipy z Moravy, Vysočiny a Bratislavy, zaměřenou na atraktivity a místní tradice.

banner-lookatit-960x495.jpeg


Jak se stát partnerem projektu?
Ať už zastupujete obec, instituci, firmu, hotel, cukrárnu nebo jste třeba vyhlášený výrobce místního moštu, můžete se stát součástí našich projektů a zajímavým způsobem se prezentovat čtenářům nejen ve svém regionu, ale po celé České republice. Pro více informací navštivte web www.lookatit.cz nebo nás prosím kontaktujte na e-mailu: magazinm-ark.cz.


10A-lookatit-mensi.jpeg

Ohlasy:

Vážení, vy všichni, kteří jste se podíleli na magazínech Moravia, prosím přijměte mé obrovské uznání a neskonalé díky! V tištěné podobě mám mé rodné Slovácko a už i Zlínsko, ty další jsem si prošel na webu a určitě si je zajistím i v podobě tištěné, neboť v tomto směru jsem poněkud konzervativním. Magazínů Slovácko už jsem v našemu městskému infocentru zcela legálně „uzmul“ řadu a reakce přátel, kterým jsem je zaslal, či předal napříč republikou, jsou obdobné jako ta moje – prostě úžasné dílo z něhož je cítit více než jen moravský patriotismus!  Moc vám držím palce v této, v dnešní době nelehké, avšak o to více potřebné, a tedy i záslužné činnosti, prezentující krásy naší milované Moravy a věřím, že její propagací vaše činnost v tomto směru nekončí…

S pozdravem D. V., Uherské Hradiště

Dobrý den u nás na Moravě, existuje spousta prospektů, časopisů o cestovaní, ale ty Vaše patří opravdu mezi nejlepší, je to opravdu krása a pro nás Moraváky žijící v cizině, nádherné cestování „domů“ a také tipy na další návštěvy u nás doma.

M.B., Švýcarsko

Vážení přátelé, zcela náhodně si mi dostal do rukou Váš magazín „Morava – Mikulov, Pálava a Lednicko-valtický areál“, který mě velice zaujal, jako vynikající materiál z pohledu destinačního managementu v oblasti cestovního ruchu. Vaše propagační materiály Moravy jsou na vysoké odborné a polygrafické úrovni.

P.D., Liberec


Zde nám můžete odeslat zprávu:

© Copyright Adam Schubert, Design m-ARK 2024. All rights reserved.