Služby

5-sluzby-kreativa.jpeg

CORPORATE IDENTITY, GRAFIKA, PUBLIKACE

Od loga k firemní identitě:
Na kreativní a grafické řešení pocházející od naší společnosti narazíte na řadě míst. Loga Lednicko-valtický areál, Město Hanušovice, Region Haná, Střední Morava, Jeseníky nebo korporátní značky jako je např. Eurogema, Law4U, Avete Omne, MOLPIR, Sollus, Wanemi, Hotel Trinity, VHS Sitka a další pocházejí z tvůrčí dílny m-ARK Marketing a reklama, s.r.o.

Grafické, redakční, fotografické práce a výrobu zajišťujeme pravidelně pro magazíny mnoha společností jako jsou například: Brazzale Moravia a. s. (La Formaggeria), A.W. spol. s.r.o. (Tvarůžek), AQUAPARK OLOMOUC, a. s. (Aquanoviny), SSI Schäfer s.r.o. (Šefroviny) nebo Lázně Kostelec u Zlína, s.r.o. (Kostelecký Lázeňák).

sluzby-corporate-identity.png
6-sluzby-marketing.jpeg

MARKETING a PRODUKCE

Díky silnému profesnímu týmu s mnohaletými zkušenostmi v marketingu, kreativní produkci, grafice i fotografii a videu efektivně tvoříme a budujeme značky našich zákazníků. Od návrhu strategie, hlavního sdělení, sloganu až po vytvoření celé kampaně.

Vzhledem k dlouhodobé praxi v marketingu cestovního ruchu se specializujeme i na zážitkové a turistické karty. V m-ARK vám připravíme vše od analýzy trhu, přípravy a nastavení systému, až po vlastní administraci a podporu služeb i samotných karet.

Produkční oddělení pro klienty zajišťuje i samostatné zakázky a konkrétní aktivity, mezi které patří realizace letáků, prospektů, katalogů nebo knih přes outdoorové reklamy, ale i PR aktivity, roadshow a veletrhy.

6B-sluzby-marketing-orc.jpeg
7-sluzby-foto-video.jpeg

FOTO a VIDEO

Profesionální letecké záběry - pečlivě sledujeme moderní trendy a proto se už od roku 2012 věnujeme pořizování unikátních leteckých záběrů. Mít všechna potřebná povolení od Úřadu pro civilní letectví je pro nás samozřejmost, stejně jako nejmodernější bezpilotní technika (DJI 1000) s nekompromisní fullframovou kamerou Canon 5D II.

Vizuální tvorba je silnou stránkou agentury m-ARK, což je dáno našimi bohatými zkušenostmi a širokým záběrem. Základem je pro nás profesionální zázemí – moderní fotografická a natáčecí technika i vlastní ateliér o ploše 100 m2 a výšce 4 metry, to vše vnímáme jako nezbytné předpoklady pro kvalitní výsledky a spokojenost klientů. Důkazem je řada odborných ocenění, které naše agentura za třicet let na trhu získala.
Unikátní letecké záběry
Film a video

8-sluzby-foto-video-atelier.jpeg

Zde nám můžete odeslat zprávu:

© Copyright Adam Schubert, Design m-ARK 2024. All rights reserved.